Nebankovní půjčky bez příjmů jsou půjčky poskytované nebankovními společnostmi určené pro lidé, kteří při žádání o půjčku nechtějí dokládat své příjmy a nosit tedy potvrzení o výši jejich příjmů ze zaměstnání či podnikání.

Kdy využít nebankovní půjčky bez příjmů ?

Nebankovní půjčky bez příjmů se využívají v případech, kdy lidé z nějakých důvodů nemohou, nebo nechtějí dokládat své oficiální příjmů. Důvodů pro to, může být hned několik. Jedním z důvodů je, že nemá žádná oficiální příjmy a oficiální je nezaměstnaný. Některé zaměstnání například servírka, dostavá část mzdy přes dýška a tak je její oficiální plat často o hodně menší než je tomu ve skutečnosti. S půjčkami mají také problémy podnikatelé, kteří uplaťnují daňový paušal. A díky daňovému paušálu jsou jejich oficiální příjmy o hodně menší než je tomu doopravdy.

Nebankovní půjčky bez příjmů jsou bez zbytečných formalit

Nebankovní půjčky bez příjmů oblíbené také proto, že nemusít vyplňovat spoustu formulářů navíc s nejistým výsledkem. Nebankovní společnosti se snaží jít klientovi doslava na ruku. A nebankovní půjčky bez příjmů jsou na sjednání opravdu jednoduché. Důležité je však vždy vybrat tu správnou nebankovní společnost, která nám nabídne alespoň trošku slušné podmínky.

Výběr nebankovní společnosti pro nebankovní půjčky bez příjmů

Nebankovní půjčky bez příjmů patří mezi tzv „více nebezpečné“ půjčky. Určitě bych si dal pozor na nabídky typu půjčím své peníze atd. Je proto důležité být velmi ostražitý a pozorný při výběru té správné nebankovní společnosti. V době internetu již není problém si jednotlivé nebankovní společnosti projít a najít si o nich informace. Hledejte hlavně informace o nespokojených klientů. V budoucnu by vám to mohlo ušetřit spoustu problémů a starostí. Pokud si vyberete nějakou nebankovní společnost, tak stále zůstávejte ostražitý a to hlavně při podpisu smlouvy, kdy si berete nebankovní půjčky bez příjmů. Smlouvu si přečtěte třeba i několikrát a nenechte na sebe zástupcem nebankovní společnosti tlačit.

U nebankovní půjčky bez příjmů pozor na skryté poplatky

Nebankovní půjčky bez příjmů jsou někdy na první pohled hodně výhodné, ale ve smlouvě jsou mnohdy ukryty další skryté poplatky, které celkově půjčku o dost prodraží. Některé nebankovní společnosti mají také strašně vysoké sakční poplatky, které se uplaťnují pokud máte problémy se splácením nebankovní půjčky bez příjmů. Tyto sakční poplatky vás mohou dostat do dluhové pasti, ze které se málokdo opět vyhrabe.